09 december 2013

Ontmaagd (nieuws, 2013)

STEPHEN KING SCOORT 180.000 VOLGERS IN DRIE DAGEN



De Amerikaanse bestsellerauteur Stephen King is nu ook tot het legioen der Twitteraars toegetreden. Vrijdag 6 december verscheen zijn eerste tweet: 'Mijn eerste tweet! Ik ben geen maagd meer. Wees aardig voor me.' King wist in vier dagen tijd meer dan 180.000 'followers' te vergaren en is een van de meest populaire auteurs op Twitter. Maar hij heeft nog altijd veel minder volgers dan Patricia Cornwell, die er ruim 700.000 heeft. Ian Rankin heeft er overigens nog geen 70.000.

Een van de eerste volgers was Kings zoon, schrijver Joe Hill, aan wie zijn vader schreef: @joe_hill 'Tweet wat je wil. Maar laat me je niet betrappen met je hand in je broek.' Hill sloeg genadeloos terug: @StephenKing Met jou praten via Twitter is makkelijker dan in het echte leven. Want ik hoef nu niet te wachten tot je je kunstgebit weer in hebt.'

Stephen King liet later via het sociale medium weten waarnaar hij keek op televisie: 'Ik volg nu The Returned. Griezelig en sexy. Leuk om een buitenlandse serie te zien die niet veramerikaniseerd is.' 'The Returned' is een Franse serie die zich afspeelt in een kleine plaats in de bergen, waar de doden weer tot leven komen.

(Bron: The Guardian)

Nederlandse thrillerauteurs op Twitter (stand per 9 december 2013):

Willem Asman: @willem_asman; 166 volgers
Michael Berg: @BergMichael; 641 volgers
Marelle Boersma: @MarelleBoersma; 2.761 volgers
M.P.O. Books: @MPOBooks: 363 volgers
John Brosens: @johnbrosens; 269 volgers
Pim Faber: @pimfaber03: 1.435 volgers
Victoria Farkas: @victoriafarkas; 87 volgers
Tess Franke: @TessFranke; 886 volgers
Alex van Galen: @alexvangalen; 896 volgers
Ellen Gerretzen: @EllenGerretzen; 184 volgers
Corine Hartman: @corinehartman; 951 volgers
Suzanne Hazenberg: @HazenbergS; 479 volgers
Edward Hendriks: @EdwardHendriks: 1.533 volgers
Daniëlle Hermans: @DanielleHermans; 5.733 volgers
Ellen den Hollander: @EllendenH; 813 volgers
Loes den Hollander: @LoesHolland; 1.292 volgers
Marianne en Theo Hoogstraaten: @mthoogstraaten; 349 volgers
Linda Jansma: @LindaJansma; 636 volgers
Roel Janssen: @RoelJanssen2go; 727 volgers
Annet de Jong: @annetdejong; 3.568 volgers
Carla de Jong: @C_deJong; 598 volgers
Heleen van der Kemp: @HeleenvdKemp; 1.537 volgers
Els Kerkhoven: @ElsKerkhoven; 348 volgers
Monique Koemans: @moniquekoemans: 383 volgers
Simone Kortsmit: @simonekortsmit; 281 volgers
Anita Larkens: @anitalarkens; 183 volgers
Arjen Lubach: @schemer; 21.404 volgers
Tupla M.: @TuplaMourits; 286 volgers
Kim Moelands: @KimMoelands; 1.524 volgers
Ingrid Mulder: @ingridschrijft; 192 volgers
Siska Mulder: @SiskaMulder; 699 volgers
Saskia Noort: @saskianoort; 20.785 volgers
Ingrid Oonincx: @IngridOonincx; 1.531 volgers
Almar Otten: @AlmarOtten; 132 volgers
Marion Pauw: @MarionPauw; 2.238 volgers
Linda van Rijn: @lindavanrijn; 196 volgers
Dennis Rijnvis: @Rijnvis; 577 volgers
Anita Terpstra: @AnitaTerpstra; 826 volgers
Esther Verhoef: @estherverhoef; 4.346 volgers
Judith Visser: @missjuuddyy; 1.496 volgers
Simone van der Vlugt: @simonevdvlugt; 4.002 volgers
Simon de Waal: @simondewaal; 1.959 volgers
Milou van der Will: @MilouvanderWill; 1.195 volgers

3 opmerkingen:

dookie zei

Ik sta er niet tussen (@EdwardHendriks)! Of telt het nog niet als je pas 1 thriller hebt gepubliceerd?

Peter Kuijt zei

@dookie: je staat nu in de lijst.

anita zei

@anitalarkens
(pas gedebuteerd met thriller Schaduwdochter bij De CrimeCompagnie)